Karate kyokushin: DZIECI RYWALIZOWAŁY W KARATE KYOKUSHIN

  • 14.04.2020, 15:39
  • Tomasz Urbański
Karate kyokushin: DZIECI RYWALIZOWAŁY  W KARATE KYOKUSHIN zawiercianskie.eu
(Zawiercie) W sobotę 15 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu odbyły się zawody karate kyokushin dla dzieci. W zawodach rywalizowały dzieci w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii do 10 lat wygrał Wiktor Zamora, w kategorii od 10 do 13 lat wygrała Natalia Dusza, a wśród najstarszych dzieli najlepszą okazała się Róża Stolarczyk.

Za nami zawody karate kyokushin dla dzieci, które zostały zorganizowane w sobotę 15 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu. Dzieci ze szkół Podstawowych rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych. 
W kategorii do 10 lat, od 10 do 13 lat oraz od 13 do 15 lat. Turniej został zorganizowany przez Zawierciański Klub Karate Kyokushin, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Zawiercia. Wśród najmłodszych uczestników zwyciężył Wiktor Zamora, drugie miejsce wywalczyła Liliana Szczygieł, trzecie Kacper Bańkowski, a czwarte Dawid Dąbkowski. 
W kategorii od 10 do 13 lat najlepsza okazała się Natalia Dusza, drugi był Filip Słaboń, a trzecia Helena Wrona. 
W śród najstarszych dzieci triumfowała Róża Stolarczyk. Na drugim stopniu podium stanął Mateusz Lis, a na trzecim w kategorii dzieci w wieku od 13 do 15 lat uplasował się Igor Trela. 

(tu), foto: zawiercianskie.eu

Tomasz Urbański

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe