Zbiórka na respiratory i środki ochronne dla personelu szpitali

  • 31.03.2020, 09:00
  • Jarosław Mazanek
Zbiórka na respiratory i środki ochronne dla personelu szpitali
Fundacja "Kropla Szczęścia" z siedzibą w Myszkowie ogłosiła akcję zbiórki na zakup respiratorów oraz środków ochrony osobistej dla pacjentów personelu medycznego który pracuje w szpitalach w Myszkowie i Zawierciu.

W tej trudnej dla wszystkich sytuacji prosimy o udostępnienie informacji na temat inicjatywy, jaką rozpoczęła nasza Fundacja. Wierzymy, że pomoże to dotrzeć do jeszcze większej liczby osób -piszą działacze fundacji. 


Zbiórka na respiratory oraz środki ochrony osobistej dla personelu i pacjentów szpitali Myszków i Zawiercie.

W sytuacji rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa COVID-19 Fundacja "Kropla Szczęścia" uruchomiła zbiórkę celem zakupu respiratora, który w przebiegu choroby przy ostrej niewydolności oddechowej ratuje życie, jest też sprzętem niezbędnym w funkcjonowaniu każdego szpitala. Czas oczekiwania na taki respirator to obecnie kilka tygodni.
W tym czasie Fundacja chce zebrać środki pieniężne na jego zakup. Wśród niezbędnych rzeczy dla każdej placówki leczniczej w obecnej sytuacji są również środki ochrony indywidualnej personelu szpitalnego, czyli: rękawiczki, okulary, certyfikowane maseczki, przyłbice, środki dezynfekujące, chemia, kombinezony. Są to rzeczy, które można zakupić natychmiast. Potrzebne środki pieniężne to 100 000 zł, z czego zakup respiratora wynosi 57 000 zł. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na zakup w/w środków ochrony indywidualnej personelu medycznego i przekazane do szpitali w naszym okręgu, Myszków - Zawiercie.
Wpłat można dokonywać na specjalnie w tym celu utworzone konto: 57 1050 1142 1000 0090 8045 2130
Tytuł przelewu: respirator
Lub wpłaty na 
www.zrzutka.pl/evg55k

Organizatorem akcji jest

Fundacja "Kropla Szczęścia"
ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków
tel. kom. +48 514 841 826
e-mail: 
[email protected]
www.kroplaszczescia.pl
DZIŚ WSZYSCY JESTEŚMY W TEJ SAMEJ, TRUDNEJ SYTUACJI, WŁĄCZAJĄC SIĘ DO NASZEJ ZBIÓRKI POMAGASZ TEŻ SOBIE LUB SWOIM BLISKIM

Jarosław Mazanek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe