ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE Z WIZYTĄ W SP NR 1 W PILICY

  • 31.03.2020, 16:53
  • Jaroslaw Mazanek
ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE  Z WIZYTĄ W SP NR 1 W PILICY
(Pilica) Na początku tego roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy spotkali się ze swoimi siatkarskimi idolami. W hali sportowej tamtejszej szkoły, w której odbyło się spotkanie uczniowie wysłuchali historii sportowej kariery Mateusza Malinowskiego oraz wzięli udział w treningu przeprowadzonym przez trenera przygotowania fizycznego Jakuba Gniado.

Na początku tego roku Szkołę Podstawową nr 1 w Pilicy odwiedzili przedstawiciele Aluronu Virtu CMC Warty Zawiercie, którymi byli siatkarz Mateusz Malinowski, trener przygotowania fizycznego Jakub Gniado oraz przedstawiciel biura prasowego Patrycja Bargieł. 
W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas sportowych. W pierwszej części spotkania uczniowie wysłuchali historii dojścia do momentu w karierze, w której obecnie jest siatkarz Mateusz Malinowski, a także mieli okazję zadać gościom pytania.
W drugiej części spotkania Kuba Gniado przeprowadził profesjonalny trening z uczniami szkoły oraz wraz z Mateuszem Malinowskim doskonalili z uczniami technikę odbijania, przyjmowania i serwowania. 
(tu), 
foto: profil na FB SP nr 1 w Pilicy

Jaroslaw Mazanek

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe