STRAŻACKA RYWALIZACJA PRZY STOLE

  • 02.04.2020, 16:50
  • Jaroslaw Mazanek
STRAŻACKA RYWALIZACJA PRZY STOLE FB OSP Bzów
(Bzów) W pierwszą sobotę lutego odbył się Turniej Strażaków z Gminy Zawiercie w tenisie stołowym. W turnieju zorganizowanym w OSP Bzów udział wzięli strażacy PSP i OSP z gminy Zawiercie. W kategorii dziewcząt wygrała Katarzyna Witczyk z OSP Marciszów, w kategorii chłopców do 16 lat wygrał Jan Cisowski z OSP Skarżyce, a w kategorii Open triumfował Tomasz Żal z OSP Bzów.

Za nami gminny turniej strażaków PSP i OSP w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpili druhowie z OSP Zawiercie-Bzów, OSP Marciszów, OSP Kromołów, OSP Skarżyce, OSP Łośnice, OSP Blanowice, OSP Pomrożyce, OSP Żerkowice oraz PSP Zawiercie. Nie zabrakło sportowych emocji. 
W każdej z rozgrywanych kategorii z meczu na mecz temperatura na sali robiła się coraz gorętsza. Największe emocje oczywiście wzbudziły mecze w kategorii Open mężczyzn.W nich w półfinale przy dopingu innych zawodników i widzów piękną walkę stoczyli dh . Grzegorz Nowak z PSP Zawiercie i Tomasz Żal z OSP Zawiercie-Bzów. Zwycięstwo w zaciętym meczu odniósł Tomasz Żal tym samym kwalifikując się do ścisłego finału w którym czekał już inny przedstawiciel KP PSP w Zawierciu dh. Karol Skorupa. Mecz finałowy to walka na przewagi, gdzie szala zwycięstwa w każdym secie przechodziła z zawodnika na zawodnika. Tutaj jednak pomimo rozegrania większej ilości meczy eliminacyjnych kunsztem w opanowaniu wykazał się dh.Tomasz Żal i to on odniósł trzy setowe zwycięstwo dające mu zwycięstwo w turnieju.
Nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Zawierciu wręczali Prezydent Miasta Łukasz Konarski oraz druh OSP Bzów Paweł Kaziród. 

Wyniki zawodów :
Dziewczęta:
1. Katarzyna Witczyk - OSP Marciszów
2. Julia Janoska - OSP Bzów
Chłopcy do lat 16:
1. Jan Cisowski - OSP Skarżyce
2. Sebastian Janoska - OSP Bzów
3. Radosław Miśta - OSP Blanowice

Open:
1. Tomasz Żal - OSP Bzów
2. Karol Skorupa - PSP Zawiercie
3. Grzegorz Nowak - PSP Zawiercie

(tu), foto: profil na FB OSP Bzów

Jaroslaw Mazanek

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe