Ruszyła Jurajska Liga Badmintona

  • 26.03.2020, 00:00
  • Jaroslaw Mazanek
Ruszyła Jurajska Liga Badmintona
Liga Badminton (Pilica) W środę 12 lutego odbył się I turniej tegorocznych rozgrywek Jurajskiej Ligi Badmintona pod patronatem Parlamentarnego Zespołu ds. Promocji Badmintona. W zawodach udział wzięło 35 zawodników z 5 szkół z powiatu zawierciańskiego. A reprezentanci szkół z powiatu zawierciańskiego wywalczyli zwycięstwo w trzech kategoriach. W środę 12 lutego odbył się I turniej tegorocznych rozgrywek Jurajskiej Ligi Badmintona. Rozgrywki odbywały się w 4 kategoriach wiekowych. Reprezentanci szkół z powiatu zawierciańskiego wywalczyli zwycięstwo w trzech kategoriach. 

Liga Badminton
(Pilica) W środę 12 lutego odbył się I turniej tegorocznych rozgrywek Jurajskiej Ligi Badmintona pod patronatem Parlamentarnego Zespołu ds. Promocji Badmintona. W zawodach udział wzięło 35 zawodników z 5 szkół z powiatu zawierciańskiego. A reprezentanci szkół z powiatu zawierciańskiego wywalczyli zwycięstwo w trzech kategoriach.
W środę 12 lutego odbył się I turniej tegorocznych rozgrywek Jurajskiej Ligi Badmintona. Rozgrywki odbywały się w 4 kategoriach wiekowych. Reprezentanci szkół z powiatu zawierciańskiego wywalczyli zwycięstwo w trzech kategoriach. 
W kategorii dziewcząt młodszych kl. IV-VI 
I miejsce zdobyła - Iga Solińska
II miejsce zdobyła – Alicja Pelon
W kategorii chłopców młodszych kl. IV-VI
I miejsce zdobył – Maciej Fabian
W kategorii chłopców starszych kl. VII-VIII 
I miejsce zdobył – Maksymilian Rybiński 
(tu), foto: UG Pilica

Jaroslaw Mazanek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe