Myszkowski Tandem otwiera salony PEUGEOT-CITROEN

  • 08.11.2019, 11:17
  • Jaroslaw Mazanek
Myszkowski Tandem otwiera salony PEUGEOT-CITROEN
(Sosnowiec) 8 listopada wywodząca się z Myszkowa firma Tandem, rodzinna firma założona przez Jarosława Gruszkę otwiera kolejny salon samochodowy. Firma, którą dobrze znamy ze sprzedaży samochodów Renault i Dacia uzupełnia swoją ofertę o inne marki francuskie. 8 listopada wieczorem uroczyście zostanie otwarty salon Peugeot i Citroen w Sosnowcu, ul. Zuzanny 36. Gościem uroczystości będzie artystka Kasia Cerekwicka.

(Sosnowiec) 8 listopada wywodząca się z Myszkowa firma Tandem, rodzinna firma rodziny Gruszka, założona przez Jarosława Gruszkę otwiera kolejny salon samochodowy. Firma, którą dobrze znamy ze sprzedaży samochodów Renault i Dacia uzupełnia swoją ofertę o inne marki francuskie. 8 listopada wieczorem uroczyście zostanie otwarty salon Peugeot i Citroen w Sosnowcu, ul. Zuzanny 36. Gościem uroczystości będzie artystka Kasia Cerekwicka.

Nasza redakcja będzie relacjonować tę uroczystość w kolejnym wydaniu, ale teraz mamy okazję przestawić nową inwestycję firmy Tandem, dokładnie kolejnej spółki w rodzinnym holdingu, firmę Tandem Plus.  Firma wywodząca się z Myszkowa, tu ciągle mieszkają jej właściciele, dawno rozrosła się poza region. Tandem to dziś salony Renault i Dacia w Będzinie, Częstochowie, Kielcach. Firma ma oddział MAN w Opolu, znana jest też ze sprzedaży dużych ciężarówek Renault Truck, które są sprzedawane i serwisowane w dwóch bazach, w Katowicach i Mikołowie. Od 8.11. 2019 Tandem (dokładniej nowa spółka Tandem Plus) będzie reż kojarzony z marką Citroen i Peugeot. (JotM)

Jaroslaw Mazanek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe