MIĘDZY MYSZKOWEM A ZAWIERCIEM BĘDZIE WPROWADZONY RUCH WAHADŁOWY

  • 27.09.2019, 12:06
  • Edyta
MIĘDZY MYSZKOWEM A ZAWIERCIEM BĘDZIE WPROWADZONY RUCH WAHADŁOWY
(Myszków, Zawiercie) W dzisiejszym wydaniu Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zawierciańskiego opublikowaliśmy artykuł, w którym uprzedzamy o zbliżającym się remoncie drogi wojewódzkiej pomiędzy Myszkowem i Zawierciem. W publikacji zawarliśmy informację, którą przekazał nam wykonawca prac drogowych - że od najbliższego poniedziałku aż do 20 grudnia odcinek między Mrzygłodem a rondem przy Villa Verde zostanie całkowicie zamknięty. Dzisiaj otrzymaliśmy nową informację związaną z inwestycją, która na pewno ucieszy wielu kierowców - droga nie zostanie jednak całkowicie zamknięta, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

(Myszków, Zawiercie) W dzisiejszym wydaniu Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zawierciańskiego opublikowaliśmy artykuł, w którym uprzedzamy o zbliżającym się remoncie drogi wojewódzkiej pomiędzy Myszkowem i Zawierciem. W publikacji zawarliśmy informację, którą przekazał nam wykonawca prac drogowych - że od najbliższego poniedziałku aż do 20 grudnia odcinek między Mrzygłodem a rondem przy Villa Verde zostanie całkowicie zamknięty. Dzisiaj otrzymaliśmy nową informację związaną z inwestycją, która na pewno ucieszy wielu kierowców - droga nie zostanie jednak całkowicie zamknięta, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Jak możecie Państwo przeczytać w dzisiejszym wydaniu obu tygodników, w najbliższy poniedziałek (30.09) miała zostać zamknięta droga wojewódzka nr 791 między Myszkowem a Zawierciem (2,5-kilometrowy odcinek ul. Zawierckiej pomiędzy Mrzygłodem a rondem przy Villa Verde). Objazd wytyczono przez Porębę, a droga miała być zamknięta aż do 20 grudnia.

Dzisiaj (piatek, 27 września) firma DROG-BUD zajmująca się przebudową drogi wojewódzkiej między Myszkowem a Zawierciem przekazała, że zmienił się dzień wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na DW 791. Jak się okazuje, na drodze będzie wprowadzony ruch wahadłowy – nie będzie ona całkowicie zamknięta, tak jak to wynikało z pierwszej przesłanej informacji. Oprócz tego tymczasowa organizacja ruchu zacznie obowiązywać nie w najbliższy poniedziałek (30 września), ale w środę, 2 października. To na pewno świetna wiadomość dla wszystkich kierowców - zarówno tych jeżdżących z Myszkowa do Zawiercia codziennie, jak i tych, kórzy pokonują tę trasę sporadycznie. Zamknięcie wspomnianego odcinka byłoby bardzo kłopotliwe i mogłoby powodować korki na objazdach. (es)

Edyta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe