PIKNIK "POKONAĆ BARIERY"

  • 14.06.2018, 09:53
  • Edyta
Już jutro o godzinie 13.00 rozpocznie się piknik integracyjny "Pokonać Bariery". Kilkugodzinna zabawa odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Moniuszki 10 w Zawierciu. Wśród wielu różnorodnych atrakcji organizatorzy zaplanowali zabawy sportowe, gastronomię, atrakcje dla dzieci. Będzie również mocny akcent muzyczny i taneczny - wystąpią m.in. Mażoretki "Fantazja" z Ogrodzieńca, Marcelina Miśta, Zespół Projekt, a podopieczni Stowarzyszenia "Z Dobrego Serca" wraz z uczniami Zespołu Szkół i Placówek im. M. Grzegorzewskiej w Zawierciu zaprezentują swoje zdolności aktorskie w przedstawieniu pt. "Rzepka". Szczegóły jutrzejszego wydarzenia na plakacie.

(Zawiercie) Już jutro o godzinie 13.00 rozpocznie się piknik integracyjny "Pokonać Bariery". Kilkugodzinna zabawa odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Moniuszki 10 w Zawierciu. Wśród wielu różnorodnych atrakcji organizatorzy zaplanowali zabawy sportowe, gastronomię, atrakcje dla dzieci. Będzie również mocny akcent muzyczny i taneczny - wystąpią m.in. Mażoretki "Fantazja" z Ogrodzieńca, Marcelina Miśta, Zespół Projekt, a podopieczni Stowarzyszenia "Z Dobrego Serca" wraz z uczniami Zespołu Szkół i Placówek im. M. Grzegorzewskiej w Zawierciu zaprezentują swoje zdolności aktorskie w przedstawieniu pt. "Rzepka". Szczegółowy program pikniku na plakacie. (es)

Edyta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe