UCHROŃ SIĘ PRZED RAKIEM – PIĄTKOWE SPOTKANIE WE WŁODOWICACH

  • 06.02.2018, 10:46
  • Edyta
(Włodowice) W najbliższy piątek – 9 lutego – o 16.30 w Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach odbędzie się spotkanie w ramach projektu „ Skuteczna profilaktyka raka szyjki macicy szansą na życie”.

(Włodowice) W najbliższy piątek – 9 lutego – o 16.30 w Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach odbędzie się spotkanie w ramach projektu „Skuteczna profilaktyka raka szyjki macicy szansą na życie”.

 

Spotkanie informacyjno-edukacyjne skierowane jest do pań w wieku 25-59 lat. Kobiety, które wezmą udział w spotkaniu na temat profilaktyki i diagnostyki wczesnego wykrywania raka szyjki macicy i spełnią warunki kwalifikowalności, zostaną objęte profilaktycznymi badaniami przesiewowymi. Projekt „Skuteczna profilaktyka raka szyjki macicy szansą na życie” realizowany jest przez Szpital Powiatowy w Zawierciu. Więcej informacji na temat projektu można odnaleźć na stronie internetowej www.szpitalzawiercie.pl/profilaktyka-raka-szyjki-macicy.htm. (es)

Edyta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe