Wyjątkowe szkolenie dla przedsiębiorców: JAK WYKORZYSTAĆ INTERNET DO PROWADZENIA BIZNESU?

  • 14.11.2017, 14:49
  • Edyta
(Zawiercie) Już jutro – w środę 15 listopada – odbędzie się specjalna prezentacja skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Wydarzenie zorganizowane zostanie w Galerii Muzealnej Leszka Dutki w Zawierciu przy ul. Leśnej 10, spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Szkolenie zostanie przeprowadzone w ramach projektu Internetowe Rewolucje realizowanego przez Google.

(Zawiercie) Już jutro – w środę 15 listopada – odbędzie się specjalna prezentacja skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw. Wydarzenie zorganizowane zostanie w Galerii Muzealnej Leszka Dutki w Zawierciu przy ul. Leśnej 10, spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Szkolenie zostanie przeprowadzone w ramach projektu Internetowe Rewolucje realizowanego przez Google. Ma on na celu wsparcie przedsiębiorców w poznawaniu oraz korzystaniu z narzędzi i rozwiązań internetowych mogących pomóc w rozwoju ich biznesu.

 

Uczestnicy środowego spotkania dowiedzą się m.in. co zrobić, by skutecznie dotrzeć do lokalnych społeczności oraz do użytkowników za granicą, jak analizować dane, by prawidłowo ocenić jak ich biznes radzi sobie w internecie oraz w jaki sposób można być lepiej widocznym w wyszukiwarce Google. Spotkanie poprowadzi Kamil Hatko - Doradca Internetowych Rewolucji.

 

Informacje, które otrzymają uczestnicy szkolenia będą mogli od razu wykorzystać w swojej firmie. Po prezentacji przedsiębiorcy będą mogli uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania oraz umówić się na bezpłatne indywidualne konsultacje z Doradcą Internetowych Rewolucji.

 

Informacje na temat darmowego szkolenia można również uzyskać na portalu Facebook: www.facebook.com/bizneswzawierciu/posts/1299655046809807. Szczegółowe informacje na temat Internetowych Rewolucji pod adresem: g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm. (es) foto: materiały prasowe

Edyta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe