NOWI DZIELNICOWI W PORĘBIE

  • 11.11.2017, 12:20
  • Tomasz Urbański
(Poręba) W październiku do Poręby po pięcioletniej przerwie powrócił policyjny posterunek. Służbę pełni w nim siedmiu mundurowych, w tym dwoje dzielnicowych. Miasto zostało podzielone na dwa rejony służbowe – zachodnią i wschodnią część miasta.

(Poręba) W październiku do Poręby po pięcioletniej przerwie powrócił policyjny posterunek. Służbę pełni w nim siedmiu mundurowych, w tym dwoje dzielnicowych. Miasto zostało podzielone na dwa rejony służbowe – zachodnią i wschodnią część miasta.

 

Spośród siedmiorga policjantów pełniących swoją służbę w Porębie, czterech z nich przynależy do służby patrolowej. Dotychczasowy dzielnicowy asp. Paweł Bonemberg został zastąpiony przez dwoje funkcjonariuszy – asp. szt. Adama Adamczyka oraz st. asp. Katarzynę Czarnynogę. Z kolei kierownikiem porębskiej jednostki jest asp. szt. Tomasz Kmita.

 

Asp. szt. Adamowi Adamczykowi podlega zachodnia strona miasta, czyli m.in. ulice Mickiewicza, Astrów, Borkowa, Dworcowa, Siewierska, Górnośląska, Konstruktorska, Kopernika, Odlewnicza, Sadowa, Wolności i Żeliwna. Mieszkańcy tej strony miasta mogą kontaktować się ze swoim nowym dzielnicowym dzwoniąc pod numer (32) 678-56-32 oraz 798 030 349 lub drogą elektroniczną pisząc na adres [email protected].

 

Funkcję dzielnicowego wschodniej części Poręby pełni st. asp. Katarzyna Czarnynoga. Do jej rejonu służbowego należą m.in. ulice Akacjowa, Czarnej Przemszy, Fabryczna, Chopina, Kopalniana, Myśliwska, Partyzantów, Przemysłowa, Spokojna, Wyzwolenia i Zakładowa. Aby skontaktować się ze swoją nową dzielnicową, mieszkańcy mogą dzwonić pod numer (32) 678-56-31 oraz 798 032 296. Uwagi, spostrzeżenia, pytania można również zawrzeć w wiadomości elektronicznej i wysłać na adres [email protected] Dokładny spis ulic wchodzących w skład poszczególnych rejonów można odnaleźć na stronie internetowej zawierciańskiej policji.

 

Z kolei z kierownikiem porębskiego posterunku asp. szt. Tomaszem Kmitą można porozmawiać dzwoniąc pod numer (32) 678-56-30. Wiadomości elektroniczne można kierować na adres mailowy jednostki, czyli [email protected].

 

- Posterunek Policji w Porębie nie funkcjonuje całodobowo. W przypadku nieobecności policjantów w budynku, mieszkańcy Poręby mogą wezwać lokalny patrol za pośrednictwem dyżurnego zawierciańskiej komendy tel. 997 lub (32) 673-82-55. W celu ułatwienia kontaktu, przed wejściem do budynku został zamontowany wideofon z możliwością bezpośredniego połączenia z dyżurnym w Zawierciu – informują funkcjonariusze z KPP w Zawierciu na swojej stronie internetowej. (es) Foto: KPP Zawiercie

Tomasz Urbański

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe