BIAŁA SOBOTA W ZAWIERCIAŃSKIM SZPITALU

  • 08.09.2017, 11:34
  • Edyta
Już jutro (9 września) w zawierciańskiej lecznicy zorganizowana zostanie Biała Sobota pod hasłem „Uchronić się przed rakiem”. Szpital Powiatowy w Zawierciu zaprasza wszystkich chętnych na wykonanie szeregu bezpłatnych badań – m.in. cytologii, badań ogólnych dla dzieci oraz dla dorosłych, USG jamy brzusznej, piersi i tarczycy, markerów onkologicznych dla kobiet i mężczyzn. Badania przeprowadzane będą w godzinach 9.00-14.00, badania laboratoryjne od godziny 7.00.

Już jutro (9 września) w zawierciańskiej lecznicy zorganizowana zostanie Biała Sobota pod hasłem „Uchronić się przed rakiem”.  Szpital Powiatowy w Zawierciu zaprasza wszystkich chętnych na wykonanie szeregu bezpłatnych badań – m.in. cytologii, badań ogólnych dla dzieci oraz dla dorosłych, USG jamy brzusznej, piersi i tarczycy, markerów onkologicznych dla kobiet i mężczyzn.

Badania przeprowadzane będą w godzinach 9.00-14.00, badania laboratoryjne od godziny 7.00.

Edyta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe