Majówka w Dolinie Wiercicy w czasach epidemii

Podziel się:
Oceń:
02.05.2020, 19:50

Majówka 1-3 maja 2020 nie jest typowa. Odbywa się w czasach epidemii koronawirusa. Otwarte w ostatniej chwili niektóre punkty gastronomiczne, turystów sporo, choć daleko do rekordów z poprzednich lat. Ale uroda miejsca rekompensuje niedogodności. 

Co przeszkadza? Niestety już znaleźli się "turyści" którzy którzy opakowania po zestawach "na wynos" po prostu porzucili w lesie. Inny problem, to mikroskopijnej wielkości kosze ustawiane przez Gminę Janów. Kosze zapełniają się  już po wrzuceniu niewielkiej ilości śmieci, i wysypują na zewnątrz. Wydawałoby się że gmina Janów żyje z turystyki, ale jak widać, wójt i radni niewiele zrozumieli, jak powinna turystyka w tak pięknym miejscu być zorganizowana.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kurierzawiercianski.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.