Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 kwietnia 2024 21:31

SZCZYPIORNIŚCI VIRETU NIE UTRZYMALI KORZYSTNEGO WYNIKU Z PIERWSZEJ POŁOWY

W niedzielę 10 marca w mecz czternastej kolejki w I lidze piłkarzy ręcznych zawodnicy Viretu CMC zagrali z wicelider rozgrywek, drużyną AZS-u AGH Kraków. Pomimo prowadzenia do przerwy 16:15 podopieczni Patrycji Głąbik przegrali z AZS-em 26:31.
Podziel się
Oceń

W niedzielę 10 marca w mecz czternastej kolejki w I lidze piłkarzy ręcznych zawodnicy Viretu CMC zagrali z wicelider rozgrywek, drużyną AZS-u AGH Kraków. Pomimo prowadzenia do przerwy 16:15 podopieczni Patrycji Głąbik przegrali z AZS-em 26:31. Lepiej w mecz weszli zawodnicy Viretu, którzy prowadzili już 4:1 w pierwszych minutach. Po dziesięciu minutach gry prowadzenie objęli goście zdobywając pięć bramek z rzędu. W kolejnych minutach gra wyrównała się, ale to krakowianie mieli nieznaczną przewagę. W 21 minucie do remisu prowadzili zawiercianie A w ostatniej minucie wyszli na prowadzenie 16:15.

Druga połowa meczu była z lekką przewagą gospodarzy, którzy po 5 minutach prowadzili trzema bramkami. Goście jednak szybko doprowadzili do remisu 21:21. Kolejne minuty to ponownie wyrównana gra. Jednak decydujące były ostatnie dziesięć minut spotkania, w których przewagę mieli szczypiorniści AGH zdobywając sześć bramek i tracąc zaledwie jedną co dało im wygraną 26:31.

W meczu piętnastej kolejki I ligi piłkarzy ręcznych gr. D szczypiorniści Viretu CMC Zawiercie zagrają na wyjeździe z SPR Orzeł Przeworsk.

***

KS Viret CMC Zawiercie - AZS AGH Kraków 26:31 (16:15)

Składy:

KS Viret CMC Zawiercie: Jarosz – Burlyta, Matysek, Bojarczuk, Grzegorczyk, Budziałowski, Kurzawa, Krygowski, Dovbysh, Mentel, Bednarz, Voinov, Makaruk, Skutela, Cegłowski. Trener: Patrycja Głąbik.

AZS AGH Kraków: Wajda, Kisiel, Szydło, Kozioł, Łuczyński, Gasin, Romian, Węgliński, Bujak, Sądowicz, Klamrzyński, Kość, Kwarciński, Dębski, Szymczak, Kociuba. Trener: Łukasz Zieliński.

Kary: 8:10 min.

Sędziowali: Witold Kliber, Wiktor Zajkiewicz.